Certifikace

Systém řízení jakosti

Společnost má vyvinutý, zavedený a úspěšně realizovaný systém řízení jakosti. Tento systém splňuje požadavky norem ČSN EN ISO 9001:2009, včetně doplňkových požadavků na dodavatele pro vládní instituce a NATO, které jsou specifikovány v normě ČOS 051622 (AQAP 2110). Společnost je připravena ke splnění smluvních požadavků na řízení konfigurace a bezporuchovost a udržovatelnost dodávaných technologických systémů a produktů po celou dobu jejich životního cyklu.

Systém řízení jakosti byl úspěšně certifikován auditory Lloyd’s Register Quality Assurance (LRQA) a Úřadu pro obrannou standardizaci, katalogizaci a státní ověřování jakosti (Úř OSK SOJ).

Společnost je držitelem těchto osvědčení

V činnosti společnosti jsou všemi pracovníky důsledně dodržovány a uplatňovány normy BOZP, ochrany životního prostředí a ochrany informací.

Průmyslové vzory

Společnost CCE Praha, spol. s r. o. je spoluřešitelem vývoje speciálních technologií a členem skupiny českých firem – držitelů průmyslových vzorů:

evidovaných u Úřadu průmyslového vlastnictví ČR.

Ochrana informací

Management a zaměstnanci společnosti, vykonávající speciální geodetické práce a vyvíjející obranné a bezpečnostní technologie, jsou prověřeni a určeni pro seznamování se s utajovanými skutečnostmi stupně „Důvěrné“ nebo „Vyhrazené“.

Zeměměřičská oprávnění:

  • 2 x ÚOZI
  • 1 x hlavní důlní měřič
  • 5 x důlní měřič

Ocenění a ceny

O společnosti

Novinky na webu

O nás

CCE Praha, spol. s r. o. je geodetická společnost, která byla založena v roce 1999 a od 1. května 2009 je dceřinou společností firmy METROSTAV a.s. Tímto dnem se společnost stala také členem Skupiny METROSTAV.

Kontakty

CCE Praha spol. s r.o.
Bystrá 2243
193 00 Praha 9

tel/fax: 266 011 838
e-mail: info@ccepraha.cz
web: www.ccepraha.cz